073-626 21 65 info@styledbydahl.se

Vi hjälper dig att skapa rätt miljö för din arbetsplats, ditt hem eller din kommande försäljning

Vi erbjuder homestyling & inredningsuppdrag för privata hem, arbetsmiljöer, lokaler och event. Med vår breda kompetens & långa erfarenhet ser vi till att varje uppdrag når sin fulla potential.

Linda Farah Ljungdahl

Linda Farah Ljungdahl

Inredare/stylist

Grundare
linda@styledbydahl.se

Elias Farah Ljungdahl

Elias Farah Ljungdahl

Handyman

Medgrundare
Logistik
elias@styledbydahl.se

Katja Syrjälä

Katja Syrjälä

Inredare/stylist

katja@styledbydahl.se

Christelle Palm

Christelle Palm

Inredare/stylist & kundansvarig

christelle@styledbydahl.se

Johanna Nelsson

Johanna Nelsson

Inredare/stylist

johanna@styledbydahl.se

Emma Olsson

Emma Olsson

Inredare/stylist & kundansvarig

emma@styledbydahl.se

Robin Karlsson

Robin Karlsson

Handyman

Logistik
robin@styledbydahl.se

Emmy Mattsson

Emmy Mattsson

Inredare/stylist

emmy@styledbydahl.se

Emma Andersson

Emma Andersson

Inredare/stylist

emma.a@styledbydahl.se

Lina Wiik

Lina Wiik

Inredare/stylist

Logistik
lina@styledbydahl.se